DUYURULAR
Tezsiz Yüksek Lisans 3.dönem öğrencisi olup kalan ders/dersler ve dönem projesi ödemesi yapacak öğrencilerimiz ve Tezli 2. Öğretim öğrencisi olup 5.dönemde olan öğrencilerimize duyurulur
13.09.2021

 

 

- Tezsiz Yüksek Lisans Programlarında kayıtlı olup normal öğrenim süresi içerisinde (1 yıl / 2 yarıyıl) derslerini / dönem projesini tamamlayamadığından mezun olamayanların,  GSİS Otomasyon Sistemi üzerinden öğrenim ücretlerini ödemeleri ve ders kaydı yapabilmeleri için bu dönem için seçecekleri  ders / dersler / dönem projesi (Öğrenci numarası ve  Ders / Proje adı belirtilerek) ödeme için bankaya gitmeden önce 27 Eylül – 15 Ekim 2021 tarihleri arasında harcbirimi@yildiz.edu.tr adresine e-posta ile bildirmeleri gerekmektedir. Bu işlem sonrası ödeme yapılacak miktar Harç Bürosu tarafından belirlenecek ve ödenecek miktar ilgili banka sisteminde güncellenecektir. (e-posta da öğrenci numaranızı mutlaka belirtiniz.

 

 - Tezli 2.Öğretim öğrencisi olup derslerini tamamlayıp, 5.döneminde Uzmanlık Alan Dersi  (3 saat) ve Tez (1 saat)  almak isteyen öğrencilerimizin de yukarıda belirtilen e-posta adresine bildirimde bulunmaları gerekmektedir.   

 

-  Ödemeler Online yapılacağından ödeme bilgilerine ilişkin dekontların Harç Bürosuna teslimine ilişkin herhangi bir işlem yapılmayacaktır. 

 

Dönem projesi ‘ 0 ’ kredi olup  2 saat olarak ücretlendirilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

>> Tüm Duyurular