DUYURULAR
Tezsiz Yüksek Lisans 3.dönem öğrencisi olup kalan ders/dersler ve dönem projesi ödemesi yapacak öğrencilerimiz ve Tezli 2. Öğretim öğrencisi olup 5.dönemde olan öğrencilerimiz hakkında duyuru
27.08.2019

 

 

Tezsiz Yüksek Lisans Programlarında kayıtlı olup normal öğrenim süresi içerisinde ( 1 yıl / 2 yarıyıl) derslerini / dönem projesini tamamlayamadığından mezun olamayanların,   GSİS Otomasyon Sistemi üzerinden öğrenim ücretlerini ödemeleri ve ders kaydı yapabilmeleri için bu dönem için seçecekleri  ders / dersler / dönem projesi ( Öğrenci numarası ve  Ders / Proje adı belirtilerek) ödeme için bankaya gitmeden önce 02 – 27 Eylül 2019 tarihleri arasında harcbirimi@yildiz.edu.tr adresine e-posta ile bildirmeleri gerekmektedir. Bu işlem sonrası ödeme yapılacak miktar Harç Bürosu tarafından belirlenecek ve ödenecek miktar ilgili banka sistemine işlenecektir.

 

 

Tezli 2.Öğretim öğrencisi olup derslerini tamamlayıp, 5.döneminde Uzmanlık Alan Dersi(3 saat) ve Tez (1 saat)  almak isteyen öğrencilerimizin de yukarıda belirtilen e-posta adresine bildirimde bulunmaları gerekmektedir.

 

 

Ödemeler Online yapılacağından ödeme bilgilerine ilişkin dekontların Harç Bürosuna teslimine ilişkin herhangi bir işlem yapılmayacaktır.

 

 

Dönem projesi ‘ 0 ’ kredi olup  2 saat olarak ücretlendirilmektedir.

 

 

 

 

>> Tüm Duyurular