DUYURULAR
KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ (KZÖ) ÇALIŞMA BAŞVURULARI HK.
02.10.2017

 

KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ (KZÖ) ÇALIŞMA BAŞVURULARI

 

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde Fakültelerde, Enstitülerde, Yüksekokulda ve İdari Birimlerde Kısmi Zamanlı olarak çalışmak isteyen öğrencilerin,  02 Ekim 2017 - 9 Ekim 2017 tarihleri arasında; “Kısmi Zamanlı  Öğrenci  Çalıştırma Formunu” internet üzerinden doldurarak başvurmaları gerekmektedir. Sonuçlar 16 Ekim 2017 Pazartesi günü Sağlık Kültür ve Spor DBŞK ile Yıldız Teknik Üniversitesi web sayfalarından açıklanacaktır.

 

Müracaat Formunu Doldururken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Kısmi zamanlı çalıştırılacak öğrencilerde görev yapacakları yerdeki branş ve hizmet kollarının özelliklerine göre bir takım kriterler aranmaktadır.

 

Bu sebeple müracaat formunu doldururken  görev yapmak istediğiniz birimin varsa aradığı kriterlere sahip olup olmadığınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.

 

ÖNEMLİ: Müracaat Formunu doldururken web sayfasında karşınıza gelecek bilgileri mutlaka dikkatlice okuyup orada belirtilen şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz.  Aksi halde kriterleri taşımadığınız takdirde yerleştirilmiş olsanız bile yerleştirmeniz geçersiz sayılacak ve yerinize yedek listeden başka bir öğrenci yerleştirilecektir.

 

Müracaat formunu doldurmak için lütfen tıklayınız

 

 

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

 

 

 

>> Tüm Duyurular